Opbrengsteigendom met twee entiteiten nabij het centrum van Broechem
Van den Nestlaan 19, 2520 Broechem
€ 399.000,-
Opbrengsteigendom met twee entiteiten nabij het centrum van Broechem
Bent u op zoek naar een interessante investering? Dan is dit opbrengsteigendom zeker de moeite waard.
Het eigendom bevindt zich op een toplocatie in Broechem, nabij het centrum, winkels en openbaar vervoer, en biedt twee ruime appartementen met elk hun eigen troeven.
Het gelijkvloers appartement beschikt over drie slaapkamers (13 m², 9 m² en 7 m²), daarnaast is er een woonkamer met eetruimte, een praktische keuken met een spoelbak en elektrisch fornuis, een badkamer en een apart toilet. Dit appartement heeft bovendien een aangename buitenruimte met een overdekt terras, wat het extra aantrekkelijk maakt.
Het duplex-appartement biedt eveneens drie ruime slaapkamers (22 m², 10 m² en 8 m²), verder is er een lichtrijke woonkamer, een keuken, een badkamer en een apart toilet. De indeling is ideaal voor gezinnen of als huurwoning, wat bijdraagt aan de veelzijdigheid van het pand.
Dankzij de strategische ligging en de ruime opzet van beide wooneenheden is dit eigendom een uitstekende investering met een aantrekkelijk rendement. Het charmante karakter van het pand en de praktische indeling maken het bijzonder geschikt voor wie op zoek is naar een combinatie van comfort en een goede locatie.
Troeven:
+ Interessant investeringseigendom
+ Goed rendement
+ Beide appartementen beschikken over 3 slaapkamers
+ Toplocatie in Broechem
+ Nabij openbaar vervoer en winkels
+ Charmante look
Heeft u interesse en wenst u graag een bezoek ter plaatse in te plannen? Aarzel niet ons te contacteren! Wij zijn bereikbaar via 03 337 50 70 of info@vbvastgoed.be.
Financieel
Aankoop exclusief kosten:
€399.000
Registratierechten (2%):
€7.980
Raming Ereloon Notaris*:
€2.534
Raming Aktekosten Notaris*:
€525
Totale Aankoopprijs:
€410.139