Licht en functioneel appartement (+/-81.5m²) met 2 slaapkamers en een zuidgeoriënteerd terras (+/-7.5m²)!
Liersebaan 15/0.4, 2240 Zandhoven
€ 256.000,-
Licht en functioneel appartement (+/-81.5m²) met 2 slaapkamers en een zuidgeoriënteerd terras (+/-7.5m²)!
Dit appartement gelegen op de gelijkvloerse verdieping geniet volgende indeling:
Wanneer u het appartement binnenkomt komt u meteen in de inkomhal welke toegang geeft tot een apart toilet en ruimte biedt voor een inpandige vestiaire. Door de inkomhal heeft u toegang tot de lichte leefruimte met semi-open keuken, alsook een aparte berging. De leefruimte sluit op een nachthal die toegang biedt tot de twee slaapkamers en de badkamer. Via een groot schuifraam krijg je toegang tot het zuidgeoriënteerd terras.
Alle appartementen worden voorzien van een kwalitatieve afwerking waarin u zelf nog de hand heeft. Op deze manier kan u uw appartement volledig naar eigen smaak en keuze laten inrichten.
Het project is voorzien van een ondergronds garagecomplex met autostaanplaatsen. Deze autostaanplaatsen worden verkocht vanaf €24.500/plaats. Er zijn ook kelderbergingen aanwezig in het gebouw die bij aan te kopen zijn vanaf €6.500/berging. De aankoop van een autostaanplaats en berging is verplicht.
De volledige site werd uitgetekend door Apart architecten met het oog op duurzaamheid en energiezuinig wonen. De appartementen zullen opgeleverd worden d.m.v. het plaatsen van isolerende materialen, zowel thermisch als akoestisch, alsook het geïntegreerde ventilatiesysteem.
De oplevering van het project wordt verwacht in het derde kwartaal van 2022.
Voor meer informatie, aarzel niet ons te contacteren op nummer 03/337.50.70 of surf naar www.vbpartners.be/nieuwbouw.
Financieel
Aankoop exclusief kosten:
€256.000
Prijs Constructie:
€181.300
BTW Constructie (6%):
€10.878
Registratie Grond (10%):
€7.470
Raming Ereloon Notaris*:
€2.453
Raming Aktekosten Notaris*:
€525
Totale Aankoopprijs:
€277.426